ПРО НАС

– Будь ласка, ось ваші інструменти. Усі вони – заточені.

– Дякую… А що, бувають не заточені?

   Раніше ми чули це запитання від усіх нових клієнтів. Більш того, ми самі колись поставили це запитання. І саме воно стало причиною появи АМІ. Справа в тому, що навіть найкращі світові виробники випускають манікюрні інструменти з так званою «робочою» заточкою, а насправді – просто не заточені. Тому в усьому світі інструмент перед використанням обов’язково заточують. Уявіть собі наш подив, коли ми дізналися, що у нас не заведено заточувати інструменти, і вся Україна користується тупими ножицями та пінцетами!

   Вперше спробувавши заточені інструменти, ми ніби відчули себе за кермом «Мерседеса» після довгих років користування старезними «Жигулями».

Наша філософія.

  Якщо ти бачиш шанс змінити світ на краще – слід користуватися цим шансом!

З такою думкою ми вирішили створити АМІ та відкрити для всієї країни новий рівень манікюру та педикюру. Вивчивши розвиненіші ринки та заручившись допомогою спеціалістів, ми розробили власний метод надточної алмазної заточки PDS tech. Відтоді ми передали в руки клієнтів понад 250 000 ідеально заточених інструментів.

   «А що, бувають не заточені?» На щастя, ми дедалі рідше чуємо це запитання від нових клієнтів. Чимало людей вже знає, яким має бути якісний манікюр, і ніколи не погодяться повернутися до не заточених інструментів. За роки нашої роботи ринок змінився. Після успішного старту АМІ з’явилися інші компанії та сервіси із заточки інструментів. Але ми не боїмося конкуренції – а навпаки, пишаємося, що встановили нові стандарти якості для цілої країни.

   Дякуємо вам за довіру. Продовжуймо робити наш світ кращим!